אילוף כלבים

מהות האילוף

אנו מאלפים בשיטות חיוביות בלבד.
תוכנית האילוף נבנית בהתאמה עבור המישפחה והכלב. אנו מאמינים שבכדי ליצור דיאלוג תכליתי כל בני הבית צריכים לקחת חלק בתהליך, אנו משתדלים לבצע את התהליך בבית המישפחה בסביבה הטבעית לכלב.

מדברים עם כלבים רואה בגישת אילוף כלבים בשיטות חיוביות
דרך חינוך ולא רק סיסמה…

לכן, מדברים עם כלבים אינה מתייחסת אל הכלב ככלב בלבד, אלא ככלב של אנשים… הכלב שלכם.

מפגשי אילוף הכלבים של מדברים עם כלבים הם הדרך הנכונה והיעילה ביותר לחינוך כלבים לצרכים, חינוך גורים ולפתרון תוקפנות או בעיות התנהגות אצל כלבים. 

אילוף כלבים מתחיל בדיאלוג​

מפגשי אילוף הכלבים של מדברים עם כלבים מבוססים על דיאלוג ביניכם, בני המשפחה, לבין הכלב שלכם, כאשר ההבנה וההדדיות הן שם המשחק. במסגרת המפגשים, מאלפי הכלבים של מדברים עם כלבים יובילו לכך שהכלב שלכם יבין בצורה מיטבית מה אתם רוצים ודורשים ממנו, אך לא פחות מכך, שאתם תבינו מה כלבכם רוצה ולמה הוא זקוק.

אילוף כלבים בבית הלקוח​

המפגש הראשון עם המאלף שלנו, יתקיים בטריטוריה של הלהקה בה חי הכלב... כלומר, אצלכם בבית - בסביבתו הטבעית של הכלב. בניגוד לאילוף כלבים בגישות אחרות בהן המאלפים נוטים לבחור את אב המשפחה כמנהיג המתרגל, במפגשים שלנו אנחנו עוזרים לכל בני המשפחה ובמיוחד לילדים, לבנות מנהיגות חיובית מול הכלב. לכן רצוי מאוד שכל בני המשפחה, מבוגרים וילדים כאחד, ישתתפו במפגשים ויתרגלו עם הכלב.

אילוף כלבים טוב לכלב ומצוין למשפחה​

מפגשי האילוף שלנו הם טיפול משפחתי לכל דבר וככל שחברי הבית הצעירים יהיו מעורבים בו יותר, כך התוצאות יהיו אפקטיביות יותר. בתום כל מפגש תקבלו הנחיות מפורטות מה לעשות, כיצד לנהוג, מה לשנות בהתנהלות מול הכלב ומה הם הנושאים הדורשים תרגול נוסף עד המפגש הבא. המשך התהליך והצלחתו תלויים בהפנמה, ברצינות ובתרגול של כל בני המשפחה.

גזעי הכלבים

רוצים ללמוד
עוד?קבוצות גזעי הכלבים
לחץ כאן

מילון לשפה
הכלבית
מילון המושגים שלנו
לחץ כאן

תוצאות מפגשי 'מדברים עם כלבים' יאפשרו לכם להגיע למערכת יחסים חמה וחיובית אשר תעלה חיוך על פניכם וכשכוש זנב אצל הכלב