לימודי כלבנות טיפולית

קורסים מקצועיים לסטודנטים

בית הספר להכשרות של מדברים עם כלבים הוא ממרכזי הידע המובילים בישראל בתחום החינוך, הסיוע והשיקום בעזרת כלבים. הבוגרים של מדברים עם כלבים משתלבים בהצלחה רבה ומקדמים את תחומי לימודי כלבנות טיפולית בישראל, עד היום הוכשרו במסגרת המקצועית של בית הספר מדריכים רבים שהשתלבו במסגרות חינוכיות וטיפוליות שונות.

מסלולי
הלימוד

לימודי כלבנות טיפולית

המסלולים של לימודי הכלבנות טיפולית בבית הספר להכשרות של מדברים עם כלבים עוסקים במרחב העבודה והעשייה המיוחד שנוצר במפגש בין אנשים ובין כלבים, במגוון מסלולים ותחומי ידע:

סגל המדריכים

סגל המרצים בבית הספר להכשרות של 'מדברים עם כלבים' מורכב מאנשי חינוך, אוהבי אדם ואוהבי כלבים, השוקדים על פיתוח וטיפוח מערכת יחסים מיוחדת בין האדם לכלב. לכל המרצים תעודות הכשרה בסיוע, שיקום וחינוך בעזרת כלבים וצוות מיומן בהעברת לימודי כלבנות טיפולית.

סגל הכלבים

מגוון הכלבים בבית הספר להכשרות של מדברים עם כלבים הוא הגדול והמיוחד בישראל. ברשותנו יותר מארבעים כלבים, כאשר לכל אחד מהם אופי ומאפיינים ייחודיים משלו. כל כלב, עם אופיו המיוחד, מלמד אותנו היבטים שונים איתם אנו מתמודדים בכלבנות יצירתית. במסגרת תכנית הלימודים, כל סטודנט מכשיר כלב אישי, לעבודת הסיוע, השיקום והחינוך בעזרת כלבים. אנו מאמינים שכל כלב זקוק למשפחה ולכן כל הכלבים שלנו חיים בקהילה ולא בכלבייה. הכלבים שותפים לעשייה שלנו במשך היום ובסיום יום העבודה, כל כלב שב לחיק להקתו.

הגישה הפדגוגית

בבית הספר להכשרות של מדברים עם כלבים מקפידים על שמירת המחויבות ההדדית בין האדם לכלב ונעזרים בכלב כשותף חינוכי וטיפולי, אשר בעזרתו ניתן להגיע לשיפור ברבדים שונים בבריאותו הפיזית והנפשית, ובעיצוב אופיו ואישיותו של האדם המטופל. הלימודים מתקיימים באווירה משפחתית וחמה, בקבוצות קטנות, תוך מתן דגש לפיתוח האישי של כל סטודנט וסטודנט.

קורס כלבנות טיפולית
קורסים מקצועיים לכלבנות טיפולית

על הלימודים אצלנו...